Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel/ka Handlowy/a

  • podlaskie
  • Specjalista
  • 06.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W związku z dynamicznym rozwojem firmy, obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    ds. sprzedaży w branży meblarskiej na terenie Polski

    Region pracy: Cała Polska

    Jeśli:

    • Jesteś komunikatywny/a,
    • Jesteś optymistyczny/a i lubisz ciekawe wyzwania,
    • Potrafisz wytrwale, z zaangażowaniem i entuzjazmem dążyć do osiągnięcia obranego celu,
    • Jesteś osobą odpowiedzialną oraz samodzielną w realizacji powierzonych zadań,

    to prześlij swoją aplikację.

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy,
    • niezbędne narzędzia pracy - laptop, telefon, samochód służbowy,
    • interesującą pracę w przyjaznym otoczeniu.

    Zadania:

    • nawiązywanie nowych kontaktów handlowych na terenie Polski,
    • realizacja celów sprzedażowych w oparciu o oczekiwania klientów,
    • opieka nad klientami firmy (regularny kontakt, wsparcie merytoryczne, obsługa posprzedażowa),
    • kształtowanie i promowanie pozytywnego wizerunku firmy,

    Wymagania:

    • doświadczenie w branży meblarskiej,
    • doświadczenie na podobnym stanowisku,
    • prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu – warunek konieczny,
    • predyspozycje sprzedażowe,
    • nastawienie na realizację wyników sprzedażowych,
    • wysoka kultura osobista,
    • zdolności organizacyjne,
    • komunikatywność, otwartość, umiejętność wysławiania się,
    • wykształcenie średnie lub wyższe,
    • dobra znajomość obsługi komputera MS Office.

    Oferty zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy przesłać za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie w celu przeprowadzenia obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez DĄB Gdynia S.A. zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych.
    W każdym czasie możesz cofnąć swoją zgodę, kontaktując się z nami pod adresem  [email protected]. Wycofanie zgody uniemożliwi nam jednak uwzględnienie Cię w dalszym procesie rekrutacji.
    Pozostałe dane osobowe przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne.
    Masz prawo dostępu do swoich danych, uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę).
    Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres nie dłuższy niż 30 dni od momentu otrzymania CV, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres nie dłuższy niż 90 dni od momentu otrzymania CV. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres nie dłuższy niż 365 dni od momentu otrzymania CV.
    Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.