Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel/ka Handlowy/a

VERTEX sp. z o.o.O firmie

  • śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Firma Vertex Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie poszukuje do swojego zespołu Przedstawiciela/ki Handlowego/ej-terenowego/ej na Południe Polski

Twoje zadania:

Utrzymywanie pozytywnych relacji z obecnymi klientami,

Aktywne pozyskiwanie nowych klientów,

Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami,

Zbieranie zamówień i negocjacje cen,

Współpraca z biurem stacjonarnym,

Współpraca z serwisem.

Oczekujemy:

Doświadczenia w obsłudze klienta,

Czynnego prawa jazdy kat. B,

Zaangażowania i efektywności w działaniu,

Mile widziana znajomość branży elektronarzędzi,

Zorganizowania i  chęci podjęcia nowych wyzwań.

Oferujemy:

Umowę o pracę,

Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i zaangażowania,

Niezbędne narzędzia do pracy,

Pracę w zgranym zespole w prężnie rozwijającej się firmie.

Ogłoszenie archiwalne