Oferta pracy

Przedstawiciel/ka Handlowy/a

Wyborowa Pernod Ricard

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja planów sprzedażowych poprzez zapewnienie obecności naszych produktów w wyznaczonych punktach;

  • Negocjacje warunków handlowych w ustalonych ramach;

  • Zapewnianie ekspozycji produktów zgodnie ze standardami;

  • Budowa długotrwałych i solidnych relacji z klientami handlu detalicznego i nowoczesnego;

  • Aktywacja promocji handlowych w punktach sprzedaży i zgłaszanie propozycji promocji lokalnych;

  • Systematyczne planowanie i raportowanie wyników w mobilnym systemie sprzedaży;

  • Miejsce pracy: Południe Warszawy, Piaseczno, Konstancin Jeziorna i okolice.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży;

  • Obsługa Excela na poziomie podstawowym;

  • Minimum średnie wyksztalcenie i prawo jazdy kat. B;

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;

  • Umiejętność negocjacji i argumentowania swojego zdania;

  • Bardzo dobra organizacja pracy;

  • Umiejętność planowania i ustalania priorytetów;

  • Podstawowa wiedza z zakresu standardu merchandisingowego.

To oferujemy

  • Stabilną pracę w międzynarodowej organizacji z prestiżowymi markami o ciekawej historii;

  • Kompleksowe wdrożenie w zadania i wsparcie szkoleniowe w rozwoju umiejętności zawodowych;

  • Możliwości rozwoju osobistego i doświadczenie w pracy z wysokiej rangi ekspertami;

  • System premiowy oparty na realizacji indywidualnie wyznaczanych celów;

  • Pracę w organizacji o unikalnej kulturze „convivialite”, w której wspólnie tworzymy przyjazne relacje;

  • Bogaty pakiet benefitów, w tym opieka medyczna, ubezpieczenie nażycie, pakiet sportowy, PPE, zakup naszych produktów w specjalnych cenach i wiele innych;

  • Możliwość osobistego zaangażowania się w działania firmy na rzecz zrównoważonego rozwoju;

  • Umowę na zastępstwo na około 1 rok.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

At Wyborowa Pernod Ricard we are proud to manage locally a prestigious portfolio of internationally recognised brands of spirits, wines and champagnes of Pernod Ricard Group. In our plants in Poznań and Zielona Góra, we produce well-known Polish vodkas from the Group's portfolio.

Przewiń do profilu firmy