Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel/ka Medyczny/a

Novartis PharmaO firmie

  • śląskie

    śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Realizację zadań promocyjnych na podległym terenie,

  • Regularną współpracę z zewnętrznymi klientami w celu zapewnienia skuteczności działań promocyjnych,

  • Systematyczną analizę bieżącej sytuacji na rynku,

  • Podejmowanie inicjatyw odpowiadających potrzebom klientów,

  • Zarządzanie budżetem promocyjnym.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku poparte udokumentowanymi sukcesami,

  • Znajomość obszaru kardiologicznego – warunek konieczny;

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane o profilu medycznym),

  • Samodzielność, konsekwencję oraz systematyczność w działaniu,

  • Umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów i budowania relacji biznesowych,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1,

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Szereg programów wspierających rozwój i podnoszących kwalifikację,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z wynikami pracy oraz szeroki pakiet socjalny,

  • Doskonałą atmosferę w pracy oraz kulturę organizacyjną wspierającą najwyższe standardy etyczne.

Novartis Pharma

W Novartis odkrywamy nowe rozwiązania, by poprawiać i przedłużać ludzkie życie. Dołącz do naszego zespołu jako: Przedstawiciel/ka Medyczny/a w obszarze chorób układu kardiologicznego

Przewiń do profilu firmy

Do jakiej firmy możesz dołączyć:

Novartis to ludzie – w nich tkwi potencjał i rozwój firmy,

Nasze innowacje zmieniają oblicze medycyny,

Mamy ogromny wpływ na otoczenie – zarówno jako firma, jak i jednostka