Oferta pracy

Przedstawiciel/ka Medyczny/a – Weterynaria

PETHELP

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskanie placówek weterynaryjnych do współpracy z PETHELP na terenie całego kraju

  • Dostarczanie kompletu podpisanych dokumentów od pozyskanych do współpracy placówek

  • Przekazywaniem feedbacku rynkowego oraz rekomendowaniem zmian w procesach, usługach

  • Reprezentowanie firmy w kontaktach z lekarzami oraz utrzymywanie i rozwijanie kontaktów ze środowiskiem weterynaryjnym

  • Udział w wydarzniach/kongresach branżowych w celu promowania PETHELP i pozyskania partnerów biznesowych

  • Raportowania postępów oraz udział w spotkaniach statusowych

  • Efektywna komunikacja i bliska ko-operacja z innymi Działami: Sprzedaży, Marketingu, E-commerce, Weterynarii.

Nasze wymagania

  • Min. rocznego doświadczenia w pracy jako Przedstawiciel Handlowy, Przedstawiciel Medyczny/Farmaceutyczny (mile widziane doświadczenie na rynku weterynaryjnym)

  • Prawa jazdy kategorii B oraz doświadczenia w prowadzeniu samochodu

  • Gotowość do odbywania podróży służbowych

  • Bazy potencjalnych Klientów (mile widziane)

  • Udokumentowanych sukcesów w realizacji celów sprzedażowych

  • Silnego nastawienia na realizację celów oraz wytrwałości i konsekwencji

  • Wysokiej kultury osobistej i umiejętności interpersonalnych

  • Samodzielności oraz dobrej organizacji własnego czasu pracy

  • Postawy proaktywnej, wysokiego zaangażowania

  • Umiejętności wykorzystania feedbacku klientów do doskonalenia produktu oraz procesów sprzedażowych

To oferujemy

  • Model współpracy: umowa o pracę lub B2B.

  • Narzędzia pracy – laptop, telefon oraz samochód po okresie próbnym.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie - pensja podstawowa + prowizja.

  • Baza klientów – do bazy danych, którą sam będziesz tworzył, będziemy dostarczać Ci tzw. gorące leady

  • Możliwość pracy zdalnej – pandemia pokazała, że nie trzeba zawsze odbijać karty wejściowej w firmie, żeby biznes się kręcił, więc również praktykujemy.

  • Benefity pracownicze: opieka medyczna Medicover dla Ciebie oraz pakiet PETHELP dla Twojego zwierzaka.

  • Luźne piątki - pracę kończymy o 14

  • Czworonożnych kolegów – nasze biuro to miejsce przyjazne zwierzętom – śmiało możesz zabrać do pracy swojego pupila!

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • Służbowy samochód

PETHELP

PETHELP to pierwsze w Polsce pakiety medyczne dla psów i kotów oraz integrator rynku weterynaryjnego.

Nasza oferta dostępna jest dla każdego oraz jako benefit pracowniczy w firmach i korporacjach.

Chcemy upowszechnić profilaktykę weterynaryjną i edukować opiekunów zwierząt domowych, jak ważne oraz potrzebne są regularne wizyty u lekarza weterynarii.

Przewiń do profilu firmy