Oferta pracy

Przedstawiciel Kolportażowy

Ruch S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa agencyjna
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie Klientów dla usługi kolportażu prasy oraz usług kurierskich (kioski, saloniki, sklepy, supermarkety)

  • Opieka nad stałymi klientami

  • Ustalanie planów sprzedażowych, działań promocyjnych oraz merchandisingowych

  • Budowanie długotrwałych relacji z kontrahentami

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy obszarze sprzedaży i pracy z klientem

  • Umiejętność nawiązywania kontaktów i rozwiązywania konfliktów handlowych

  • Samodzielność, zorganizowanie i inicjatywa w działaniu

  • Czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie własnej działalności gospodarczej

  • Wynagrodzenie podstawowe oraz premie uzależnione od wyników

  • Możliwość skorzystania z benefitów pozapłacowe ( karta sportowa, ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie na życie)

  • Niezbędne narzędzia pracy ( samochód, laptop, telefon)

  • Pracę pełną wyzwań z ciekawym produktem

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • samochód

Ruch S.A.

RUCH S.A. należy do Grupy Kapitałowej Polskiego Koncernu Naftowego Orlen S.A. W związku z nową strategią rozwoju, przed Spółką stoi wiele wyzwań w obszarze sprzedaży detalicznej, logistyki, sprzedaży prasy oraz e-commerce. RUCH S.A. od początku swojego istnienia zajmował się sprzedażą prasy drukowanej. Obecnie na bazie sieci około 1300 własnych punktów Spółka rozwija sprzedaż gazet i czasopism, towarów szybko zbywalnych, artykułów spożywczych oraz przekąsek, a także zapewnia dostęp do usług takich jak nadawanie i odbiór Paczki w RUCHu, płatności rachunków czy usługi finansowe. RUCH działa na terenie całej Polski, obsługując każdego dnia miliony klientów. Firma dostarcza prasę do ponad 16.000 sklepów sieci handlowych oraz indywidualnych punktów prasowych.

Dołącz do naszego zespołu wspólnie z nami buduj nową historię, Spółki RUCH S.A. opracowaną przez właściciela o silnej pozycji rynkowej

Przewiń do profilu firmy