Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel / Konsultant Handlowy

Konkret Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowaO firmie

5 000–10 000
brutto / mies.
  • opolskie
    opolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • realizowanie założonych planów sprzedażowych
  • budowanie pozytywnych i trwałych relacji z klientami
  • współpraca z siecią handlową
  • kształtowanie wizerunku oferowanych produktów i Spółk

Nasze wymagania

  • otwartość na nowe projekty oraz metody działania
  • umiejętność komunikowania się i budowania relacji
  • zdolności sprzedażowe i negocjacyjne
  • ukierunkowanie na wzrost wyników sprzedaży
  • samodzielność w działaniu, dobrą organizację własnej pracy
  • dążenie do realizacji wyznaczonych celów
  • pozytywną energię i zaangażowanie
  • prawo jazdy kat. B
  • doświadczenie w branży medycznej mile widziane

To oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, komputer)
  • pełen zakres szkoleń produktowych i sprzedażowych
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • umowę o pracę i motywujący system wynagradzania

Konkret Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa

Jesteśmy firmą specjalizującą się w kompleksowym wyposażaniu Szpitali i Placówek Medycznych. Dostarczamy wyjątkowe rozwiązania na bloki operacyjne, sale chorych, sale porodowe oraz gabinety lekarskie. Jakość oferowanych usług jest podparta kilkunastoletnim doświadczeniem kadry oraz certyfikowanym systemem jakości ISO 9001 oraz ISO 13485 dla wyrobów medycznych.

Jeżeli dobrze się czujesz w pracy, która polega na bezpośrednim kontakcie z ludźmi, nieustannym podnoszeniu swoich kwalifikacji oraz będziesz dążył do tego by osiągnąć coraz lepsze wyniki sprzedaży, a co za tym idzie wyższe poziomy wynagrodzenia, to z przyjemnością się z Tobą spotkamy.

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem i listem motywacyjnym z dopiskiem w tytule e-maila Przedstawiciel/konsultant klikając przycisk: Aplikuj teraz

Przedstawiciel / Konsultant Handlowy, opolskie