Przedstawiciel Kosmetyczny - Szkoleniowiec

  • dolnośląskie
  • Specjalista
  • 22.11.2017
  • Ważna jeszcze 6 dni (do 22.12.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

EMPIRE Pharma Sp. z o.o.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy EMPIRE Pharma Sp. z o.o., poszukujemy wykwalifikowanej osoby  na stanowisko Przedstawiciela Kosmetycznego.
Firma powstała w 2010 r. i zajmuje się produkcją, promocją i sprzedażą profesjonalnych kosmetyków do gabinetów medycyny estetycznej i gabinetów kosmetycznych, SPA.

Region: dolnośląskie

Opis stanowiska:

  • Promocja i sprzedaż produktów specjalistycznych na rynku kosmetyki profesjonalnej (gabinety)
  • Realizacja planów sprzedaży na wyznaczonym terenie
  • Nawiązywanie nowych i utrzymywanie dotychczasowych kontaktów handlowych
  • Aktywna praca nad poszerzaniem bazy współpracujących klientów
  • Raportowanie wyników swojej działalności
  • Prowadzenie szkoleń i prezentacji produktów dla personelu kosmetycznego
  • Stałe monitorowanie rynku i działań konkurencji
  • Reprezentowanie firmy podczas zjazdów i targów

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie - atutem będzie wykształcenie kosmetyczki lub kosmetologa
  • Mile widziane doświadczenie w pracy handlowca lub w pracy kosmetologa
  • Umiejętność prowadzenia prezentacji i wystąpień publicznych
  • Komunikatywność i umiejętności interpersonalne
  • Umiejętność organizacji pracy i samodyscyplina
  • Wymagane prawo jazdy kat. B
  • Dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office)

Poszukujemy osoby:

  • Odpowiedzialnej nastawionej na realizację celów
  • Zaangażowanej
  • Dyspozycyjnej

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + atrakcyjny system prowizyjny
  • Narzędzia pracy
  • Szkolenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Przyjazną atmosferę
  • Stabilną pracę w rozwijającej się firmie
  • Prywatne ubezpieczenie zdrowotne.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez EMPIRE Pharma Sp. z o.o. z siedzibą w Radzyminie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest EMPIRE Pharma Sp. z o.o. z siedzibą w Radzyminie przy al. Jana Pawła II 59/1. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się