Ta oferta pracy jest nieaktualna od 653 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Kosmetyczny - Szkoleniowiec

  • podlaskie
  • Specjalista
  • 23.01.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Rekrutacja ukryta

    Producent profesjonalnej kosmetyki do gabinetów.

    W związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje wykwalifikowanej osoby na stanowisko Przedstawiciela Kosmetycznego / SZKOLENIOWCA.
    Stanowisko łączy obowiązki szkoleniowe z handlowymi.

    Region: podlaskie

    Opis stanowiska:

    • Promocja i sprzedaż produktów specjalistycznych na rynku kosmetyki profesjonalnej (gabinety)
    • Realizacja planów sprzedaży na wyznaczonym terenie

    • Nawiązywanie nowych i utrzymywanie dotychczasowych kontaktów handlowych
Aktywna praca nad poszerzaniem bazy współpracujących klientów
    • Raportowanie wyników swojej działalności

    • Prowadzenie szkoleń i prezentacji produktów dla personelu kosmetycznego
    • Stałe monitorowanie rynku i działań konkurencji

    • Reprezentowanie firmy podczas zjazdów i targów

    Wymagania:

    • Wykształcenie min. średnie - atutem będzie wykształcenie kosmetyczki lub kosmetologa
    • Mile widziane doświadczenie w pracy handlowca lub w pracy kosmetologa

    • Umiejętność prowadzenia prezentacji i wystąpień publicznych
Komunikatywność i umiejętności interpersonalne
    • Umiejętność organizacji pracy i samodyscyplina
    • Wymagane prawo jazdy kat. B
Dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office)

    Poszukujemy osoby:

    • Odpowiedzialnej nastawionej na realizację celów
    • Zaangażowanej
    • Dyspozycyjnej

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + atrakcyjny system prowizyjny
    • Narzędzia pracy

    • Szkolenia
Możliwość rozwoju zawodowego
    • Przyjazną atmosferę

    • Stabilną pracę w rozwijającej się firmie

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.