Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Kosmetyczny - Szkoleniowiec

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 08.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    SABELL jest firmą posiadającą blisko 25-letnie doświadczenie w branży kosmetyki profesjonalnej. Firma jest wyłącznym dystrybutorem na Polskę kilku cenionych przez kosmetyczki marek.

    Wśród dystrybuowanych marek jest firma DR.GRANDEL wiodąca na rynku niemieckich kosmetyków profesjonalnych. Rozwój tej marki ściśle wiążemy z rozszerzeniem dystrybucji bezpośredniej do wybranych Salonów i SPA poprzez przedstawicieli własnych lub poprzez firmy prowadzące regionalną dystrybucję.

    Potencjalni kandydaci mogą zapoznać się z naszą ofertą na stronach: www.sabell.plwww.dr.grandel.pl
    Miejsce pracy: Poznań

    Opis stanowiska/ rodzaju prowadzonej działalności:

    • bezpośrednia współpraca z wybranymi salonami kosmetycznymi na wyznaczonym obszarze
    • aktywna praca w terenie nad poszerzaniem bazy współpracujących gabinetów
    • dbałość o pozytywny wizerunek firmy DR.GRANDEL i pozostałych dystrybuowanych marek
    • organizacja prezentacji i szkoleń produktowych dla personelu kosmetycznego
    • ścisła współpraca z Centralą w Warszawie

    Wymagania:

    • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej
    • umiejętność budowania trwałych relacji z klientami
    • wykształcenie kosmetyczne - praktyczna umiejętność wykonywania zabiegów
    • systematyczność i bardzo dobra organizacja pracy
    • znajomość rynku kosmetyki profesjonalnej będzie dodatkowym atutem
    • prawo jazdy kategorii B

    Oferujemy:

    • pracę w dynamicznej firmie z wieloletnim doświadczeniem w branży
    • wynagrodzenie za wykonane zlecenia + prowizja od sprzedaży
    • szkolenia z zakresu znajomości produktów i rynku kosmetycznego
    • możliwość stabilnej pracy jako reprezentant wysokiej jakości marek
    • docelowo możliwość pracy na etacie lub rozwoju własnej firmy dystrybucyjnej
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    bottom
    www.sabell.plwww.szkolenia.sabell.pldr.grandel.pl