Ta oferta pracy jest nieaktualna od 42 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel marki - Konsultant sprzedaży

  • mazowieckie
  • Specjalista
  • 11.09.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

GAZELO

GAZELO www.gazelo.com.pl

OFICJALNY DYSTRYBUTOR Narzędzi Warsztatowych i Części Samochodowych ENERGY w Polsce.

W związku z rozwojem organizacji oraz poszerzaniem działalności o nowe kategorie biznesowe i teren działania poszukujemy otwartej na nowe wyzwania i gotowej do pełnego zaangażowania osoby do pracy na stanowisku

PRZEDSTAWICIEL MARKI - KONSULTANT SPRZEDAŻY

Region: mazowieckie

Opis stanowiska pracy

  • Promowanie produktów firmy z branży motoryzacyjnej u partnerów handlowych (warsztaty samochodowe, sklepy motoryzacyjne, hurtownie motoryzacyjne) z samochodu demonstracyjnego (DEMOVAN)
  • Praca na terenie całej Polski
  • Budowanie i rozwój trwałych relacji biznesowych z Klientami
  • Obsługa i wsparcie sprzedażowo - techniczne Klientów
  • Regularne planowanie i raportowanie pracy
  • Stałe monitorowanie działań konkurencji poprzez analizę dostępnych danych
  • Techniczne konsultacje telefoniczne
  • Prezentacja nowych produktów u Klienta
  • Przeprowadzanie wizyt okresowych u Klientów
  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy
  • Poszukiwanie nowych Klientów

Wymagania

  • Umiejętność budowania długotrwałych relacji z klientem
  • Silna motywacja do osiągania stawianych celów, samodyscyplina i samodzielność,
    umiejętność pracy pod presją czasu
  • Wysokie zdolności interpersonalne i nienaganna kultura osobista.
  • Dobra organizacja czasu pracy, dyspozycyjność, gotowość do pracy w terenie w delegacji od poniedziałku do piątku, zaangażowanie i chęć uczenia się.
  • Umiejętności strategicznego myślenia, obsługi komputera
  • Wykształcenie minimum średnie techniczne
  • Posiadanie prawo jazdy kat. B

 Mile widziane

  • Doświadczenie w branży części samochodowych lub narzędzi warsztatowych
  • Wykształcenie kierunkowe mechanika maszyn lub mechanika samochodowa
  • Znajomość zagadnień z zakresu mechaniki urządzeń
  • Kreatywność, nieszablonowe myślenie, wyczucie estetyki
  • Ciekawość świata, duża wiedza ogólna

Oferujemy

  • Stałą, ciekawą pracę ze znaną marką w interesującej kategorii rynku
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • Stabilne warunki zatrudnienia na umowę o pracę ze wszystkimi świadczeniami pracowniczymi w stabilnej firmie, zgranym zespole i przyjaznej atmosferze
  • Zadaniowy czas pracy od poniedziałku do piątku
  • Samochód dostawczy DEMOVAN, laptop, smartfon itp.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i dodatkowe premie uzależnione od wyników pracy
  • Branżowe szkolenia wprowadzające
  • Regularny coaching oraz wsparcie przełożonych w realizacji celów
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na tym stanowisku prosimy o przesłanie swojego CV z aktualnym zdjęciem klikając w przycisk "Aplikuj teraz"

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się