Oferta pracy

Przedstawiciel Medyczno - Apteczny

Bionorica Polska Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • planowanie, codzienna realizacja ambitnych zadań promocyjnych zgodnych ze strategią biznesową Spółki, regularne raportowanie,

  • pozyskiwanie informacji, ich analiza oraz wykorzystanie w codziennej pracy,

  • reprezentowanie Spółki w terenie wobec jej współpracowników oraz klientów,

  • wzmacnianie pozytywnego wizerunku Bionorica.

Nasze wymagania

  • mieszkasz w Warszawie lub okolicy,

  • masz wykształcenie wyższe (mile widziane nauki biologiczne),

  • posiadasz silną motywację wewnętrzną i stawiasz sobie ambitne cele,

  • konsekwentnie realizujesz zaplanowane aktywności,

  • przyjmujesz odpowiedzialność za własne decyzje i działania,

  • samodzielnie rozwiązujesz napotkane problemy,

  • korzystasz z czynnego prawa jazdy kat. B,

  • oferujesz gotowość do odbywania podróży służbowych,

  • posiadasz doświadczenie w sprzedaży,

  • dodatkowym plusem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • pracę na stanowisku Przedstawiciela Medyczno – Aptecznego z lekarzami (pediatrzy, laryngolodzy, ginekolodzy, urolodzy) oraz farmaceutami,

  • samodzielną, odpowiedzialną i wymagającą uniwersalności współpracę z firmą o wyjątkowej kulturze organizacyjnej, mającą w swoim portfolio unikalne produkty o niepodważalnej renomie,

  • umowę o pracę,

  • niezbędne wsparcie, nowoczesne narzędzia pracy, możliwość podnoszenia kwalifikacji,

  • motywujący system wynagrodzeń,

  • szansę rozwoju zawodowego,

  • prywatną opiekę medyczną oraz kartę Multisport.

Bionorica (www.bionorica.pl) to innowacyjna międzynarodowa firma farmaceutyczna, produkująca nowoczesne leki pochodzenia roślinnego o udokumentowanej skuteczności klinicznej, będąca liderem w swoim segmencie rynku.

Przewiń do profilu firmy