Przedstawiciel Medyczno – Farmaceutycznego w linii Ginekologicznej

NUTROPHARMA Sp. z o.o.O firmie

  • Kościan
    Kościan, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Zorientowanie na osiąganie celów popartego dotychczasowymi wynikami,
  • Umiejętność budowania trwałych relacji biznesowych,
  • Samodzielność, sumienność i bardzo dobra organizacja pracy,
  • Łatwość przyswajania wiedzy merytorycznej i swobody w pracy z liczbami,
  • Wysokiej kultury osobistej i etyki działania,
  • Umiejętności obsługi komputera w zakresie aplikacji MS Office,
  • Ważnego prawa jazdy kat.B.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe,
  • Doświadczenie w sprzedaży w branży medycznej i farmaceutycznej – mile widziana praktyka we współpracy z lekarzami specjalistami, ginekolodzy,
  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu i utrzymaniu relacji z klientami,
  • Nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów oraz silna motywacja do pracy,
  • Wysoka kultura osobista oraz etyczne podejście do biznesu,
  • Bardzo dobrej organizacji pracy,
  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Wymagającą, a przy tym interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o wysokich standardach,
  • Przyjazną atmosferę i pracę w środowisku opartym na jasnych zasadach i wartościach,
  • Profesjonalne szkolenia,
  • Narzędzia pracy (samochód służbowy, komputer, telefon),
  • Umowę o pracę.

NUTROPHARMA Sp. z o.o.

Nutropharma jest dynamicznie rozwijającą się spółką z polskim kapitałem.

Istniejemy od 1990 roku. Naszym celem jest dostarczanie nowoczesnych, niestandardowych rozwiązań: receptur nowych produktów i całościowych koncepcji dla sektora farmaceutycznego.

Wierzymy, że przez nieustanne poszukiwania innowacyjnych rozwiązań w dziedzinach, w których wydawałoby się, że wszystko jest już zrobione, możemy zaoferować pacjentom wyjątkowe produkty wyróżniające się najwyższą jakością oraz skutecznością działania.

Wszystko to, co robimy

- jest wszystkim tym - w co wierzymy”

Przedstawiciel Medyczno – Farmaceutycznego w linii Ginekologicznej, Kościan