Ta oferta pracy jest nieaktualna od 246 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Medyczno-Farmaceutyczny

  • Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 13.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top
    Perffarma to ponad 20 lat doświadczeń na polskim rynku farmaceutycznym. Interesują nas osoby o jasno sprecyzowanej wizji własnej kariery, zaangażowane i poszukujące stabilnej pracy na lata.

    Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:
    Miejsce pracy: Katowice

    Zadania:

    • promowanie na wyznaczonym terenie grupy preparatów linii dermatologiczno-ginekologicznej
    • przygotowanie prezentacji i spotkań promocyjnych
    • realizacja planu marketingowego
    • współpraca z sieciami aptek

    Od kandydatów oczekujemy:

    • wyższego wykształcenia
    • wymagane doświadczenie w pracy na ww. lub podobnym stanowisku w dziale dermatologii i/lub ginekologii
    • posiadania prawa jazdy kategorii B i doświadczenia w prowadzeniu samochodu
    • praktycznej znajomości pakietu MS Office
    • komunikatywności, umiejętności nawiązywania i podtrzymywania relacji
    • umiejętności samodzielnej organizacji pracy
    • odpowiedzialności i uczciwości
    • operatywności i dyspozycyjności
    • chęci do stałego uczenia się

    Oferujemy:

    • ciekawą i odpowiedzialną pracę
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • zapewniamy narzędzia pracy (samochód, telefon komórkowy)

    Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o
    przesłanie listu motywacyjnego i aktualnej aplikacji CV (mile widziane zdjęcie)
    za pomocą przycisku APLIKUJ na dole ogłoszenia

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Na dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PERFFARMA Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dn. 1997.08.29 o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883.