Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Medyczno Farmaceutyczny - Key Account Specialist

MEDIMES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Nawiązywanie i utrzymywanie relacji ze środowiskiem medycznym oraz farmaceutycznym na terenie wybranego regionu

  • Promocja produktów z portfolio firmy wśród lekarzy specjalistów

  • Realizacja założonych planów marketingowych oraz sprzedażowych

  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy oraz produktów

  • Raportowanie przeprowadzanych działań

Nasze wymagania

  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie w firmie farmaceutycznej na stanowisku Przedstawiciela Medycznego (Mile widziane doświadczenie w linii ginekologicznej)

  • Wyższe wykształcenie

  • Umiejętność samodzielnej organizacji czasu pracy

  • Prawo jazdy oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodu

  • Wysokie zdolności interpersonalne

  • Zaangażowanie w pracę oraz entuzjazm

To oferujemy

  • Samodzielną i pasjonującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z produktami o międzynarodowej renomie.

  • Motywacyjne wynagrodzenie

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia wraz z systemem premiowym

  • Możliwość rozwoju osobistego oraz szkolenia produktowe

  • Narzędzia niezbędne do pracy (samochód, telefon, laptop)

MEDIMES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Firma Medimes Sp. z o. o. jest dystrybutorem wysokiej klasy europejskich wyrobów medycznych, farmaceutycznych oraz suplementów diety. Od lat z sukcesami konkurujemy z największymi firmami farmaceutycznymi, a w najważniejszych dla nas obszarach, jesteśmy liderami rynku. Jesteśmy firmą, w której możesz się przekonać, że praca Przedstawiciela może być przyjemna i satysfakcjonująca.

Przewiń do profilu firmy