Oferta pracy

Przedstawiciel Medyczno - Farmaceutyczny

LabofarmO firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Specjalista (Mid / Regular)
Laboratorium Farmaceutyczne Labofarm czołowy producent leków ziołowych zatrudni osobę na stanowisko:
Przedstawiciel Medyczno - FarmaceutycznyNumer ref.: małopolskie
Opis stanowiska pracy:
  • Budowanie i rozwijanie długofalowych relacji z lekarzami i farmaceutami na podległym terenie
  • Realizacja założonych planów promocyjnych i sprzedażowych produktów OTC
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku farmaceutycznym
  • Dbanie o ekspozycje produktów w aptekach
  • Realizacja szkoleń dla lekarzy i farmaceutów w zakresie produktów Labofarm
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe medyczne, farmaceutyczne bądź pokrewne
  • 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów z ludźmi oraz umiejętność budowania długotrwałych relacji
  • Dyspozycyjność i samodzielność
  • Prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • Praca w prężnie rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia (podstawa + premia wynikająca z realizacji planu sprzedażowego)
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz uczestnictwo w licznych szkoleniach
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, iPad, telefon)
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy