Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Medyczno-Farmaceutyczny

Unipharm Holdings Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

UNIPHARM HOLDINGS jest firmą farmaceutyczną specjalizującą się w wytwarzaniu nowoczesnych preparatów dostępnych bez recepty stosowanych w profilaktyce i leczeniu chorób cywilizacyjnych.

Preparaty UNIPHARM są opracowane we współpracy z ośrodkami naukowymi i klinicznymi, dostarczają realną wartość terapeutyczną lekarzom i pacjentom.

W związku z rozwojem firmy UNIPHARM HOLDINGS w Polsce, poszukujemy pracowników na stanowisko:

Numer ref.: Lokalizacje: Kraków i okolice (Myślenice, Wadowice, Oświęcim, Chrzanów, Olkusz), Warszawa i okolice

Opis stanowiska:

  • promocja produktów w środowisku profesjonalistów: lekarzy, położnych, farmaceutów
  • promocja i sprzedaż w wytypowanym segmencie aptek indywidualnych
  • prowadzenie aktywności informacyjnych i edukacyjnych w zakresie promocji zdrowia
  • reprezentowanie UNIPHARM HOLDINGS na kongresach i konferencjach krajowych
  • realizacja celów promocyjnych i sprzedażowych na powierzonym terenie
  • zarządzanie wyznaczonym budżetem promocyjnym

Wymagania:

  • dojrzałość, pozytywne nastawienie, wysoka kultura osobista
  • silna motywacja do osiągania sukcesów w promocji i sprzedaży
  • wysokie zdolności interpersonalne, komunikacyjne i organizacyjne
  • zaangażowanie i wytrwałość w dążeniu do realizacji zadań
  • samodzielność, umiejętność planowania i organizowania pracy
  • umiejętność prowadzenia rozmów indywidualnych i prezentacji przed grupą
  • doświadczenie w promowaniu preparatów medycznych oraz w pracy z lekarzami i farmaceutami
  • wykształcenie wyższe – farmaceutyczne, biologiczne będzie atutem
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • możliwość pracy w UNIPHARM, dynamicznie rozwijającej się firmie farmaceutycznej
  • pracę z preparatami bez recepty z silnymi wyróżnikami konkurencyjnymi np. Aksobrex, Ballamin, Luxidropin, Seltaren D3, Streboxar, Xedrenio
  • możliwość rozwoju umiejętności indywidualnych i kariery zawodowej
  • atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym opartym na rezultatach
  • pakiet benefitów pozapłacowych: opieka medyczna, fundusz socjalny, ubezpieczenie na życie, karta MultiSport
  • narzędzia pracy, w tym samochód służbowy Ford Focus, iPad, telefon

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk "Aplikuj”

Ogłoszenie archiwalne