Ta oferta pracy jest nieaktualna od 275 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Medyczno - Farmaceutyczny

  • lubelskie
  • Specjalista
  • 2017-09-20

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Dla naszego klienta dużej, międzynarodowej Firmy Medycznej

    Opis stanowiska:

    • Planowanie i utrzymywanie kontaktów z lekarzami i farmaceutami w celu realizacji założonych celów promocyjnych i sprzedażowych
    • Odpowiedzialność za promocje produktów zgodnie z założoną strategią i prawem farmaceutycznym
    • Udział w spotkaniach, tj. sympozjach, konferencjach, oraz spotkaniach firmowych

    Oferujemy:

    • Interesujące, samodzielne stanowisko
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, tablet, telefon)
    • Profesjonalny system szkoleń

    Od kandydatów oczekujemy:

    • Doświadczenia na stanowisku sprzedażowym
    • Mile widziane doświadczenie w branży farmaceutycznej lub medycznej
    • Prawo jazdy kat. B
    • Znajomości obsługi komputera
    • Otwartości i komunikatywności połączonej z wysoką kulturą osobistą
    • Łatwości w nawiązywaniu i budowaniu długofalowych relacji z klientami
    • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej, samodzielności
    • Zapału i silnej motywacji do pracy,
    • Lojalności oraz uczciwości.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Do oferty proszę dołączyć oświadczenie: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)