Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Medyczny

  • małopolskie
  • Specjalista
  • 16.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Rekrutujemy zgodnie z wizją liderów
    branży farmaceutycznej
    www.ndg.com.pl
    woj.małopolskie
    Poznańskie Zakłady Zielarskie Herbapol S.A. należą do jednych z najstarszych i najbardziej cenionych w Polsce przedsiębiorstw zielarskich. Swoją pozycję na rynku i uznanie pacjentów firma zawdzięcza realizowanej polityce jakości, wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań, prowadzeniu prac badawczych, wreszcie ludziom, którzy ją tworzą – zaangażowanym, pełnym pasji specjalistom. Herbapol Poznań działa w ten sposób od ponad 150 lat.

    Zapraszamy do aplikowania osoby:

    • jeżeli chcesz budować solidne i cenne relacje z innymi ludźmi
    • jeżeli chcesz mieć możliwość budowania poczucia własnej wartości poprzez realizację ambitnych zadań
    • jeżeli chcesz aby Twoje zaangażowanie i motywacja wzrastały wraz z bezpośrednim wpływem na rozwój firmy
    • jeżeli chcesz pracować w atmosferze wzajemnego szacunku i wsparcia
    • jeżeli chcesz mieć realny wpływ na przyszłość swoją i firmy
    • jeżeli widzisz sytuacje dobre i takie, z których się uczymy
    • jeżeli chcesz współtworzyć historię znanych marek, lubisz poszerzać swoją wiedzę
    • jeżeli jesteś samodzielny, dobrze zorganizowany, uśmiechnięty, lubisz marzyć i zwyciężać

    to być może  właśnie Ty dołączysz do naszego wyjątkowego zespołu

    • z doświadczeniem w branży farmaceutycznej lub bez doświadczenia (ale za to pełne pomysłów     i kreatywności)
    • z wyższym wykształceniem
    • ze znajomością obsługi komputera
    • z doświadczeniem w prowadzeniu samochodu i ważnym prawem jazdy kat. B

    Twoje obowiązki:

    • Planowanie, nawiązywanie, budowanie i utrzymywanie kontaktów z lekarzami i farmaceutami na powierzonym terenie w oparciu o założenia firmy
    • Skuteczne wdrażanie strategii promocyjnych dla wybranych produktów w zgodzie z prawem farmaceutycznym
    • Udział w spotkaniach, tj. sympozjach, konferencjach, oraz spotkaniach firmowych

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę
    • Motywujący system premiowy
    • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, tablet, telefon)
    • Profesjonalny system szkoleń
    • Nieustający rozwój i wyjątkowa atmosferę
    • Pracę z produktami unikalnymi i nowoczesnymi

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Do oferty proszę dołączyć oświadczenie: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)
    bottom