Oferta pracy

Przedstawiciel Medyczno-Farmaceutyczny

Radfarm Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.O firmie

  • małopolskie

    małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • promocja leków do lekarzy i farmaceutów

  • realizacja planów sprzedaży

  • organizacja spotkań w środowisku lekarskim

  • udział w konferencjach naukowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela Medycznego w firmie farmaceutycznej

  • doświadczenie w sprzedaży

  • dyspozycyjność i umiejętność samodzielnej pracy

  • zorientowanie na wynik, zaangażowanie i pracowitość

  • umiejętność budowania trwałych, partnerskich relacji z klientem, opartych o wiedzę merytoryczną

  • zdolności komunikacyjne oraz łatwość w nawiązywaniu relacji biznesowych

  • prawo jazdy kat. B. oraz gotowość do pracy mobilnej

Mile widziane

doświadczenie w pracy z lekarzami o specjalności: CNS, ortopedia, dermatologia, diabetologia

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • samochód służbowy oraz telefon komórkowy

  • duży zakres samodzielności

  • systematyczne szkolenia

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy