Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Medyczno-Farmaceutyczny

PASSIO CONSUMER HEALTHCARE sp. z o.o.O firmie

  • mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Specjalista

Jesteśmy producentem i dostawcą dermokosmetyków onkologicznych i wyrobów medycznych wykorzystywanych w terapiach onkologicznych.

Prowadzimy własne projekty badawczo-rozwojowe specjalizując się w branży medycznej oraz farmaceutycznej. Realizujemy projekty w systemie od pomysłu na projekt do wprowadzenia produktu na rynek. W ramach realizowanych projektów współpracujemy z wyspecjalizowanymi jednostkami naukowymi z Polski i zagranicy.

W związku z rozwojem projektu

ONCORIA

poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Główne obowiązki:

  • nawiązywanie i utrwalanie kontaktów ze środowiskiem medycznym i farmaceutycznym na wybranym terenie,
  • promocja produktów ONCORIA na oddziałach i w poradniach onkologicznych,
  • aktywna sprzedaż do aptek w obsługiwanym regionie,
  • realizacja indywidualnego planu sprzedażowego,
  • budowanie marki ONCORIA,
  • prowadzenie edukacji zdrowotnej i organizowanie szkoleń, seminariów o produktach oraz reprezentowanie firmy na konferencjach naukowych,
  • działania zgodne ze standardami firmy.

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela Medyczno-Farmaceutycznego,
  • znajomość specjalizacji onkologia i/lub rynku farmaceutycznego będzie dodatkowym atutem,
  • wykształcenie wyższe,
  • samodzielność w rozwiązywaniu problemów, inicjatywa i elastyczność w działaniu,
  • nastawienie na realizację celów i zadań pod presją czasu,
  • wysoki poziom zaangażowania i motywacji,
  • umiejętność budowania relacji, łatwość nawiązywania kontaktów, pewność siebie,
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność pracy merytorycznej,
  • umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office),
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • umowę o pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie,
  • ciekawą pracę w ambitnym, nastawionym na sukces zespole,
  • możliwość rozwoju osobistego, szkolenia, coaching,
  • przyjazną atmosferę,
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia powiązane z wynikami pracy,
  • pełną wyzwań, satysfakcjonującą pracę,
  • samochód służbowy oraz inne niezbędne narzędzia pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne