Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Przedstawiciel Medyczno - Farmaceutyczny

General Topics Polonia Sp. z o.o.O firmie

  • pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • Specjalista (Mid / Regular)

GENERAL TOPICS
jest jedną z wiodących firm w dziedzinie tworzenia innowacyjnych i popartych badaniami naukowymi dermokosmetyków i wyrobów medycznych. Produkty firmy General Topics powstają w nowoczesnych laboratoriach we Włoszech i mają zastosowanie zarówno w terapii różnego rodzaju problemów dermatologicznych jak i w medycynie estetycznej.

PRZEDSTAWICIEL MEDYCZNO-FARMACEUTYCZNY

Opis stanowiska:

Zadaniem zatrudnionej osoby będzie promocja preparatów dermokosmetycznych w środowisku lekarskim oraz w aptekach poprzez przeprowadzanie wizyt informacyjnych oraz szkoleń produktowych.

Oczekujemy od Ciebie:

  • Znajomości rynku dermokosmetyków oraz medycyny estetycznej,
  • Gotowości do pracy w terenie,
  • Umiejętności prowadzenia prezentacji,
  • Doświadczenie w pracy w strukturach sprzedaży,
  • Znajomości podstawowych technik sprzedażowych,
  • Samodzielności i dobrej organizacji pracy,
  • Łatwości w nawiązywaniu i podtrzymywaniu kontaktów,
  • Wysokiego poziomu kultury osobistej,
  • Wykształcenia wyższego,
  • Prawa jazdy kat. B.,
  • Komunikatywnej znajomości j. angielskiego.

 Oferujemy:

  • Pracę w młodym, dynamicznym i nastawionym na sukces zespole,
  • Miłą atmosferę w pracy i indywidualne podejście do pracownika,
  • Pracę w zakresie promowania produktów bardzo wysokiej jakości,
  • Szkolenia i udział w kongresach,
  • Motywacyjny system wynagrodzeń,
  • Samochód służbowy, tablet, telefon.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk Aplikuj teraz.

Informacja o produktach:
www.generaltopics-polonia.pl
lub

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Ogłoszenie archiwalne