Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Medyczno - Farmaceutyczny

Przedsiębiorstwo Farmaceutyczno-Chemiczne "Synteza" Sp. z o.o.O firmie

  • pomorskie

    pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie promocja leków w środowisku medycznym u wybranych specjalistów, sprzedaż produktów firmy w aptekach oraz budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami firmy.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • stabilność zatrudnienia (min. 2-3 lata u poprzednich pracodawców)

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • umiejętności handlowe i negocjacyjne

  • znajomość branży farmaceutycznej

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • stałe wynagrodzenie,

  • premie adekwatne do uzyskiwanych wyników,

  • pracę w stabilnej firmie nastawionej na rozwój,

  • pracę z lekami segmentów rosnących,

  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy (samochód, telefon).

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • opieka stomatologiczna

Przedsiębiorstwo Farmaceutyczno-Chemiczne "Synteza" Sp. z o.o.

Jesteśmy spadkobiercami i kontynuatorami tradycji Chemicznej Spółdzielni Pracy „Synteza”, która od 1951 roku wytwarzała substancje dla przemysłu chemicznego, spożywczego, kosmetycznego, a także substancje aktywne leków dla potrzeb przemysłu farmaceutycznego. Kolejnym etapem rozwoju było uruchomienie produkcji leków, które wytwarzane są od 1992 r. Wiodącym celem firmy jest wysoka jakość produkcji. Najważniejszymi produktami leczniczymi Spółki są: Tramadol, Spasmolina, Andepin, Esputicon, Troxerutin, preparaty z minerałami oraz witaminy C, E, A, Folacid i MaxiMAG.

Przewiń do profilu firmy