Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Medyczno - Farmaceutyczny

LabofarmO firmie

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie i rozwijanie długofalowych relacji z lekarzami i farmaceutami na podległym terenie

  • Realizacja założonych planów promocyjnych i sprzedażowych produktów OTC

  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku farmaceutycznym

  • Dbanie o ekspozycje produktów w aptekach

  • Realizacja szkoleń dla lekarzy i farmaceutów w zakresie produktów Labofarm

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe medyczne, farmaceutyczne bądź pokrewne

  • 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów z ludźmi oraz umiejętność budowania długotrwałych relacji

  • Dyspozycyjność i samodzielność

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Praca w prężnie rozwijającej się firmie

  • Atrakcyjny system wynagrodzenia (podstawa + premia wynikająca z realizacji planu sprzedażowego)

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz uczestnictwo w licznych szkoleniach

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, iPad, telefon)