Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Medyczno - Farmaceutyczny

General Topics Polonia Sp. z o.o.O firmie

  • śląskie

    śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Zadaniem zatrudnionej osoby będzie promocja preparatów dermokosmetycznych w środowisku lekarskim oraz w aptekach poprzez przeprowadzanie wizyt informacyjnych oraz szkoleń produktowych.

Nasze wymagania

  • Znajomość rynku dermokosmetyków oraz medycyny estetycznej,

  • Gotowość do pracy w terenie,

  • Umiejętność prowadzenia prezentacji,

  • Doświadczenie w pracy w strukturach sprzedaży,

  • Znajomość podstawowych technik sprzedażowych,

  • Samodzielność i dobra organizacja pracy,

  • Łatwość w nawiązywaniu i podtrzymywaniu kontaktów,

  • Wysoki poziom kultury osobistej,

  • Wykształcenie wyższe,

  • Prawo jazdy kat. B.,

  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego.

To oferujemy

  • Pracę w młodym, dynamicznym i nastawionym na sukces zespole,

  • Miłą atmosferę w pracy i indywidualne podejście do pracownika,

  • Pracę w zakresie promowania produktów bardzo wysokiej jakości,

  • Szkolenia i udział w kongresach,

  • Motywacyjny system wynagrodzeń,

  • Samochód służbowy, tablet, telefon.

General Topics Polonia Sp. z o.o.

GENERAL TOPICS jest jedną z wiodących firm w dziedzinie tworzenia innowacyjnych i popartych badaniami naukowymi dermokosmetyków i wyrobów medycznych. Produkty firmy General Topics powstają w nowoczesnych laboratoriach we Włoszech i mają zastosowanie zarówno w terapii różnego rodzaju problemów dermatologicznych jak i w medycynie estetycznej.

Przewiń do profilu firmy