Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Medyczno - Farmaceutyczny

NDG MEDICAL Sp. z o.o.O firmie

  • śląskie
    śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i utrzymywanie kontaktów z lekarzami i farmaceutami w celu realizacji założonych celów promocyjnych i sprzedażowych
  • Odpowiedzialność za promocje produktów zgodnie z założoną strategią i prawem farmaceutycznym
  • Udział w spotkaniach, tj. sympozjach, konferencjach, oraz spotkaniach firmowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenia na stanowisku sprzedażowym
  • Mile widziane doświadczenie w branży farmaceutycznej lub medycznej
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomości obsługi komputera
  • Otwartości i komunikatywności połączonej z wysoką kulturą osobistą
  • Łatwości w nawiązywaniu i budowaniu długofalowych relacji z klientami
  • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej, samodzielności
  • Zapału i silnej motywacji do pracy,
  • Lojalności oraz uczciwości.

To oferujemy

  • Interesujące, samodzielne stanowisko
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, tablet, telefon)
  • Profesjonalny system szkoleń

NDG MEDICAL Sp. z o.o.

Aktualne zaangażowanie firmy w wiele projektów jednocześnie otwiera przed nami szereg wyzwań, do realizacji których potrzebujemy Ciebie. Dlatego poszukujemy osoby na stanowisko: Przedstawiciel Medyczno - Farmaceutyczny

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Przedstawiciel Medyczno - Farmaceutyczny, śląskie