Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Medyczno-Farmaceutyczny

Radfarm Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.O firmie

  • świętokrzyskie
    świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

RADFARM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, specjalizująca się w kompleksowej obsłudze koncernów farmaceutycznych, rozpoczyna proces rekrutacji na stanowisko:

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży
  • dyspozycyjność i umiejętność samodzielnej pracy
  • zorientowanie na wynik, zaangażowanie i pracowitość
  • umiejętność budowania trwałych, partnerskich relacji z klientem, opartych o wiedzę merytoryczną
  • zdolności komunikacyjne oraz łatwość w nawiązywaniu relacji biznesowych
  • wykształcenie wyższe
  • prawo jazdy kat. B. oraz gotowość do pracy mobilnej

Mile widziane

  • doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela Medycznego w firmie farmaceutycznej
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • doświadczenie w pracy z lekarzami specjalistami w zakresie: ortopedii

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • samochód służbowy oraz telefon komórkowy
  • duży zakres samodzielności
  • systematyczne szkolenia
  • bezpłatną opiekę medyczną
  • ubezpieczenie na życie

Opis stanowiska

Szukamy ambitnych osób, które chcą rozwijać swoją wiedzę i umiejętności. Osób komunikatywnych, lubiących pracę z ludźmi.

Aktualne oferty pracodawcy
07D03/01/2023

Przedstawiciel Medyczno-Farmaceutyczny, świętokrzyskie