Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Medyczno – Farmaceutyczny w linii Ginekologicznej

NUTROPHARMA Sp. z o.o.O firmie

  • zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Nutropharma jest dynamicznie rozwijającą się spółką z polskim kapitałem.
Istniejemy od 1990 roku. Naszym celem jest dostarczanie nowoczesnych, niestandardowych rozwiązań: receptur nowych produktów i całościowych koncepcji dla sektora farmaceutycznego.

Wierzymy, że przez nieustanne poszukiwania innowacyjnych rozwiązań w dziedzinach, w których wydawałoby się, że wszystko jest już zrobione, możemy zaoferować pacjentom wyjątkowe produkty wyróżniające się najwyższą jakością oraz skutecznością działania.

Wszystko to, co robimy
- jest wszystkim tym - w co wierzymy”

Aktualnie poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko:
Przedstawiciela Medyczno – Farmaceutycznego
w linii Ginekologicznej

Lokalizacje: cała Polska

Nasze wymagania wobec kandydatów:

  • Wykształcenie wyższe,
  • Doświadczenie w sprzedaży w branży medycznej i farmaceutycznej – mile widziana praktyka we współpracy z lekarzami specjalistami, ginekolodzy,
  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu i utrzymaniu relacji z klientami,
  • Nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów oraz silna motywacja do pracy,
  • Wysoka kultura osobista oraz etyczne podejście do biznesu,
  • Bardzo dobrej organizacji pracy,
  • Prawo jazdy kat. B,

Zakres obowiązków:

  • Zorientowanie na osiąganie celów popartego dotychczasowymi wynikami,
  • Umiejętność budowania trwałych relacji biznesowych,
  • Samodzielność, sumienność i bardzo dobra organizacja pracy,
  • Łatwość przyswajania wiedzy merytorycznej i swobody w pracy z liczbami,
  • Wysokiej kultury osobistej i etyki działania,
  • Umiejętności obsługi komputera w zakresie aplikacji MS Office,
  • Ważnego prawa jazdy kat.B,

Naszym pracownikom oferujemy:

  • Wymagającą, a przy tym interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o wysokich standardach,
  • Przyjazną atmosferę i pracę w środowisku opartym na jasnych zasadach i wartościach,
  • Profesjonalne szkolenia,
  • Narzędzia pracy ( samochód służbowy, komputer, telefon),
  • Umowę o pracę,

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji, zawierającej CV i list motywacyjny, w terminie 14 dni od daty ukazania się niniejszego ogłoszenia klikając przycisk APLIKUJ na dole ogłoszenia

Na aplikacji prosimy umieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie przepisami ustawy z dnia 28.08.97 o ochronie danych osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101 Poz. 926 z póź. zm.).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne