Ta oferta pracy jest nieaktualna od 207 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Medyczno-Farmaceutyczny

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-02-23

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    UNIPHARM HOLDINGS Sp. z o.o., będący przedstawicielstwem amerykańskiej
    firmy farmaceutycznej UNIPHARM
    w związku z rozwojem w Polsce poszukuje pracowników na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • promocja produktów firmy w środowisku lekarzy i farmaceutów
    • prowadzenie aktywności informacyjnych i edukacyjnych w zakresie promocji zdrowia
    • przeprowadzanie działań profilaktycznych i prozdrowotnych
    • realizacja celów promocyjnych i sprzedażowych na powierzonym terenie
    • zarządzanie wyznaczonym budżetem promocyjnym
    • reprezentowanie nowoczesnej firmy na kongresach i konferencjach krajowych

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe
    • wysoki poziom umiejętności sprzedażowych i organizacyjnych
    • wysokie zdolności interpersonalne i komunikacyjne
    • umiejętność prowadzenia rozmów indywidualnych i prezentacji
    • kreatywność, zaangażowanie i determinacja w dążeniu do realizacji zadań
    • doświadczenie w promowaniu preparatów medycznych do lekarzy okulistów i neurologów oraz farmaceutów będzie dodatkowym atutem
    • prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • możliwość pracy w UNIPHARM, dynamicznej amerykańskiej firmie farmaceutycznej
    • szansę rozwoju umiejętności indywidualnych i kariery zawodowej
    • atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym opartym na rezultatach
    • opiekę medyczną
    • ubezpieczenie na życie
    • fundusz socjalny
    • dofinansowanie do zajęć sportowych - kartę MultiSport
    • narzędzia pracy, w tym samochód służbowy, telefon

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie kompletu dokumentów
    aplikacyjnych za pomocą przycisku

    bottom

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

    Do przesyłanej aplikacji prosimy dołączyć oświadczenie:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Unipharm Holdings Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, przy ul. Puławskiej 428, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. 2016 r. poz. 922). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania”