Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Medyczno-Farmaceutyczny

Radfarm Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.O firmie

  • zachodniopomorskie
    zachodniopomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • realizacja planów sprzedaży

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w sprzedaży
  • doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela Medycznego w firmie farmaceutycznej
  • dyspozycyjność i umiejętność samodzielnej pracy
  • zorientowanie na wynik, zaangażowanie i pracowitość
  • umiejętność budowania trwałych, partnerskich relacji z klientem, opartych o wiedzę merytoryczną
  • zdolności komunikacyjne oraz łatwość w nawiązywaniu relacji biznesowych
  • prawo jazdy kat. B. oraz gotowość do pracy mobilnej

Mile widziane

Doświadczenie w pracy z lekarzami specjalistami gastroenterologami lub dermatologami lub ortopedami

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • samochód służbowy oraz telefon komórkowy
  • duży zakres samodzielności
  • systematyczne szkolenia

Przedstawiciel Medyczno-Farmaceutyczny, zachodniopomorskie