Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Przedstawiciel Medyczny - Account Manager Oral-B

MS SERVICES SP. Z O.O.O firmie

  • Białystok, podlaskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
mamy ofertę pracy w projekcie
realizowanym dla - PROCTER & GAMBLE
PRZEDSTAWICIEL MEDYCZNY
/ ACCOUNT MANAGER Oral-BNumer ref.: 10110030

TWOJE ZADANIA

Będziesz:

  • odpowiadał za profesjonalną współpracę z kluczowymi partnerami rynku stomatologicznego,
  • budował relacje z Klientami,
  • systematycznie realizował wizyty w gabinetach stomatologicznych i przedstawiał prezentacje produktowe na wysokim poziomie merytorycznym,
  • zaopatrywał gabinety stomatologiczne w materiały marketingowe (POSM),
  • realizował zadania i wdrażał projekty wynikające z priorytetów wyznaczonych przez firmę,
  • raportował wykonane zadania.

NASZE OCZEKIWANIA

  • posiadasz silną motywację do odniesienia sukcesu na stanowisku Przedstawiciel Medyczny/Account Manager,
  • posiadasz wykształcenie wyższe mile widziane związane ze stomatologią – np. higienistka stomatologiczna/ asystentka stomatologiczna/ technik stomatologiczny,
  • potrafisz nawiązywać otwarte i trwałe relacje z ludźmi i dobrze organizujesz swoją pracę,
  • cechuje Cię odpowiedzialność, rzetelność, konsekwencja w działaniu i kreatywność,
  • jesteś dyspozycyjny i posiadasz czynne prawo jazdy kat. B,
  • posługujesz się na co dzień pakietem MS Office.

OFERUJEMY CI

Forma zatrudnienia:
Umowa o pracę
  • Stabilne
    warunki zatrudnienia
  • Szkolenia
    i programy rozwojowe
  • Premię uzależnioną
    od wyników
  • Samochód służbowy, telefon, iPad
MS Services tworzą praktycy wsparcia sprzedaży (outsourcingu sił sprzedaży, merchandisingu, promocji i animacji sprzedaży), którzy pracują dla liderów rynku (m.in. Procter & Gamble, Kompania Piwowarska, Pepsi Cola GB, Maspex).

Ogłoszenie archiwalne