Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Medyczny

KRKA-POLSKA Sp. z o.o.O firmie

  • Bartoszyce, Braniewo, Działdowo, Elbląg, Ełk, Giżycko, Gołdap, Iława, Kętrzyn, Lidzbark Warmiński, Mrągowo, Nidzica, Nowe Miasto Lubawskie, Olecko, Olsztyn, Ostróda, Pisz, Szczytno, Węgorzewo
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • promocja leków Rx w środowisku lekarzy i farmaceutów
  • reprezentowanie firmy podczas zjazdów i konferencji naukowych
  • stałe doskonalenie wiedzy i podnoszenie kwalifikacji zawodowych

Nasze wymagania

  • wykształcenia wyższego jako warunek konieczny (mile widziany profil medyczny /farmaceutyczny)
  • doświadczenia w pracy na stanowisku przedstawiciela
  • komunikatywności, łatwości nawiązywania i utrzymywania relacji
  • wysokiej orientacji na realizację celów, zaangażowania
  • umiejętności planowania i adaptacji w dynamicznym środowisku pracy
  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • umowę o pracę
  • pakiet świadczeń socjalnych
  • szkolenia w celu podnoszenia kwalifikacji
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • samochód służbowy i inne narzędzia pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie

Przedstawiciel Medyczny, Bartoszyce