Oferta pracy

Przedstawiciel Medyczny

KRKA-POLSKA Sp. z o.o.

  • Bartoszyce, Braniewo, Działdowo, Elbląg, Ełk, Giżycko, Gołdap, Iława, Kętrzyn, Lidzbark Warmiński, Mrągowo, Nidzica, Nowe Miasto Lubawskie, Olecko, Olsztyn, Ostróda, Pisz, Szczytno, Węgorzewo

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • promocja leków Rx w środowisku lekarzy i farmaceutów

  • reprezentowanie firmy podczas zjazdów i konferencji naukowych

  • stałe doskonalenie wiedzy i podnoszenie kwalifikacji zawodowych

Nasze wymagania

  • wykształcenia wyższego jako warunek konieczny (mile widziany profil medyczny /farmaceutyczny)

  • doświadczenia w pracy na stanowisku przedstawiciela

  • komunikatywności, łatwości nawiązywania i utrzymywania relacji

  • wysokiej orientacji na realizację celów, zaangażowania

  • umiejętności planowania i adaptacji w dynamicznym środowisku pracy

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • pakiet świadczeń socjalnych

  • szkolenia w celu podnoszenia kwalifikacji

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • samochód służbowy i inne narzędzia pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie