Przedstawiciel Medyczny

  • Bartoszyce, Elbląg, Ełk, Giżycko, Kętrzyn, Lidzbark Warmiński, Mrągowo, Nowe Miasto Lubawskie, Olecko, Olsztyn, Olsztynek, Ostróda, Szczytno, warmińsko-mazurskie
  • Asystent
  • 27.04.2018
  • Ważna jeszcze 4 dni (do 27.05.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Nasz Klient poszukuje Kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Bartoszyce, Elbląg, Ełk, Giżycko, Kętrzyn, Lidzbark Warmiński, Mrągowo, Nowe Miasto Lubawskie, Olecko, Olsztyn, Olsztynek, Ostróda, Szczytno
    PM/0618/POL/warmińsko- mazurskie

    Opis stanowiska:

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za promocję preparatów firmy w środowisku lekarskim oraz aptecznym. Dodatkowo będzie również odpowiedzialna za reprezentowanie firmy na targach branżowych, konferencjach naukowych i sympozjach na podległym terenie.

    W zamian oczekujemy:

    • Wykształcenie wyższe (mile widziane kierunki medyczne lub pokrewne)
    • Dyspozycyjność
    • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów biznesowych
    • Zaangażowanie i nastawienie na rozwój
    • Silna motywacja do pracy i zorientowanie na cel
    • Bardzo wysokie standardy etyczne
    • Prawo jazdy kat. B - warunek konieczny

     W zamian oferujemy Ci:

    • Umowę o pracę na pełny etat
    • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy)
    • Prywatną opiekę medyczną oraz opiekę dla członków rodziny na preferencyjnych warunkach
    • Pakiet szkoleń wprowadzających i podnoszących kwalifikacje na stanowisku
    • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego

    Aplikacje (CV ze zdjęciem i list motywacyjny) prosimy przesyłać klikając APLIKUJ na dole

    W tytule wiadomości prosimy wpisać numer referencyjny ogłoszenia:

    PN/0318/POL/województwo

    CV bez numeru referencyjnego nie będą rozpatrywane. Jednocześnie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi jedynie na wybrane oferty.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)

    Na tym etapie rekrutacji pracodawca chce pozostać anonimowy. Dowiedz się więcej