Oferta pracy

Przedstawiciel Medyczny

HSK CONSULTINGO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
HSK Consulting lider w dziedzinie rekrutacji, szkoleń i outsourcingu poszukuje dla swojego Klienta
– jednej z najbardziej rozpoznawalnych firm farmaceutycznych na Świecie Firmy
kandydatów do pracy na stanowisku
Przedstawiciel MEDYCZNY

Zadania:

  • Realizacja indywidualnych celów sprzedażowych na powierzonym terenie poprzez promocję produktów i przekaz informacji medycznej wśród lekarzy specjalistów: kardiologów, neurologów, ginekologów i położnych,
  • Stałe pogłębianie wiedzy produktowej i medycznej oraz wykorzystywanie jej w kontaktach z klientami,
  • Stałe pogłębianie i wykorzystywanie umiejętności związanych ze sprzedażą preparatów leczniczych,
  • Analizowanie własnego terytorium pod kątem bieżącej strategii marketingowej,
  • Monitorowanie i przekazywanie informacji o sytuacji rynkowej,
  • Terminowe planowanie, realizacja i raportowanie aktywności promocyjno-sprzedażowych,
  • Współudział w przygotowywaniu i prowadzeniu spotkań oraz projektów firmowych.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe,
  • Doświadczenie w sprzedaży, branża farmaceutyczna, usługi, FMCG,
  • Doświadczenie w prowadzeniu promocji poprzez alternatywne kanały typu: telefon, skype, zoom będzie dodatkowym atutem,
  • Znajomość technik sprzedaży,
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne,
  • Komunikatywność, otwartość,
  • Bardzo dobra znajomość obsługi tabletu,
  • Prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodu.

Firma oferuje:

  • Motywacyjny system wynagrodzeń,
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej innowacyjnej firmie,
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, iPad, telefon),
  • Opieka medyczna dla pracownika i rodziny,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Karta Multisport.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HSK Consulting Sp. z o.o. zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych DZ. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poz. zm. Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawienia”.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy