Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Medyczny - chirurgia naczyniowa, radiologia zabiegowa

HAMMERMED MEDICAL POLSKA Sp. z o.o. S.K.A.O firmie

  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja planów sprzedażowych firmy,

  • Promowanie produktów z portfolio firmy w środowisku medycznym,

  • Nawiązywanie i utrwalanie kontaktów z Klientami,

  • Kreowanie wizerunku firmy w środowisku medycznym,

  • Prowadzenie szkoleń, wykładów dla Klientów firmy,

  • Reprezentowanie firmy w trakcie konferencji, sympozjów, zjazdów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe,

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie – warunek konieczny,

  • Nastawienie na realizację celów sprzedażowych,

  • Silna motywacja i zaangażowanie w pracę,

  • Wysoka kultura osobista,

  • Dobra znajomość MS Office,

  • Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do odbywania częstych podróży służbowych,

  • Gotowość do założenia własnej działalności gospodarczej.

To oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Długą perspektywę współpracy,

  • Atrakcyjne środowisko pracy w zgranym zespole,

  • Bardzo atrakcyjny model wynagradzania,

  • Niezbędne narzędzia pracy.

HAMMERMED MEDICAL POLSKA Sp. z o.o. S.K.A.

Jesteśmy Innowacyjną Firmą z szybko rosnącym portfolio najwyższej jakości produktów i rozwiązań dla Medycyny. Działamy na bardzo wymagającym rynku medycznym i każdego dnia wspieramy Lekarzy w ich odpowiedzialnej pracy. Od 20 lat jesteśmy dla nich prawdziwymi Partnerami dla dobra Pacjentów.

Przewiń do profilu firmy

Informacje dodatkowe

  • Miejsce zamieszkania: Poznań

  • Region pracy: woj. zachodniopomorskie, woj. lubuskie, woj. wielkopolskie, woj. kujawsko-pomorskie, woj. łódzkie (region pracy obejmuje wszystkie wymienione województwa)