Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Medyczny

MIP Pharma Polska Sp. z o.o.

  • Dębica

    Dębica, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Promocja leków w środowisku lekarzy i farmaceutów

  • Reprezentowanie Firmy na powierzonym terenie

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe - preferowane medyczne lub pokrewne (biologia, biotechnologia, chemia etc.)

  • Czynne prawo jazdy kat. B

  • Komunikatywność i otwartość połączona z wysoką kulturą osobistą

  • Znajomość obsługi komputera wraz z pakietem MS Office

  • Preferowane miejsce zamieszkania: zgodne z miejscowościami podanymi w ogłoszeniu lub okolice tych miejscowości

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Wynagrodzenie odpowiadające stawianym wymaganiom

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Udział w systemie premiowym zależnym od efektów pracy

  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie

  • Prywatna opieka medyczna (w zależności od stażu pracy)

  • Karta Multisport

  • Możliwość korzystania z samochodu służbowego do celów prywatnych

  • Gwarantujemy odpowiednią pomoc merytoryczną. Zatrudnienie rozpoczynamy dwutygodniowym szkoleniem, obejmującym interesującą oraz praktyczną wiedzę fachową przygotowująca Państwa do wykonywania przyszłych zadań.

  • Osoby umiejące potwierdzić swą pracowitość oraz zaangażowanie odpowiednimi wynikami mają szansę na stałe stać się częścią naszego zespołu.

O nas

Służąc zdrowiu kreujemy przyszłość.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV + list motywacyjny + referencje) klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o podanie w zgłoszeniu oczekiwań finansowych netto.