Ta oferta pracy jest nieaktualna od 487 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Medyczny - Dermatologia

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 11.01.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Parker Smith

    Dla naszego Klienta, renomowanej, francuskiej firmy dermokosmetycznej, poszukujemy kandydata/ki do pracy na terenie województwa łódzkiego, kujawsko-pomorskiego i świętokrzyskiego na stanowisku:

    Miejsce pracy: Łódź
    Region: łódzkie

    Opis stanowiska:

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za całość działań promocyjnych i sprzedażowych na podległym terenie, a w szczególności:

    • prowadzenie promocji produktów dermokosmetycznych
    • planowanie i organizowanie spotkań dla klientów firmy: prezentacji dotyczących produktów, spotkań z ekspertami, szkoleń
    • udział w zjazdach i konferencjach
    • planowanie wydatków w ramach przyznanego budżetu promocyjnego oraz zarządzanie nimi w taki sposób, aby efektywnie wspierały osiągnięcie celów sprzedażowych
    • analizę działań konkurencji

    Od kandydatów oczekujemy:

    • doświadczenia w sprzedaży - np.: na stanowisku przedstawiciela handlowego
    • doskonałej znajomości technik sprzedażowych
    • wysokich zdolności interpersonalnych
    • wykształcenia wyższego (minimum licencjat)
    • umiejętności prowadzenia negocjacji i prezentacji
    • umiejętności pracy w zespole
    • dobrej znajomości pakietu Office, w szczególności programu Excel
    • prawa jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • pracę pełną wyzwań w intensywnie rozwijającej się organizacji
    • atrakcyjne warunki zatrudnienia
    • samochód służbowy
    • ubezpieczenie zdrowotne

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych (w szczególności: CV) przez ParkerSmith z siedzibą w Warszawie (adres: ul. Nowy Świat 35/8, 00-029 Warszawa) w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców."