Oferta pracy

Przedstawiciel Medyczny do Działu Informacji Medycznej

Pierre Fabre Dermo-Cosmetique Polska Sp. z o.o.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Promocję leków Rx oraz marki dermokosmetycznej A-derma, DUCRAY

  • Reprezentowanie firmy w kontaktach z lekarzami dermatologami i farmaceutami

  • Tworzenie i utrzymywanie długoterminowych relacji ze środowiskiem lekarskim

  • Wprowadzanie nowych preparatów i akcje informacyjne w środowisku lekarskim

  • Dbałość o wynik sprzedażowy powierzonego regionu oraz realizację założonych planów sprzedaży

Nasze wymagania

  • Doświadczenia w pracy w środowisku lekarskim

  • Udokumentowanych sukcesów w sprzedaży - warunek konieczny

  • Wykształcenia wyższego: medycznego, farmaceutycznego, biologicznego bądź pokrewnego

  • Umiejętności współpracy z działem sprzedaży (przedstawiciel apteczny, KAMs)

  • Łatwości nawiązywania kontaktów

  • Sumienności i uczciwości

  • Silnej motywacji do pracy

  • Dyspozycyjności

  • Etycznego podejścia do biznesu

  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego i dobrej znajomości obsługi komputera

  • Prawa jazdy kategorii B oraz doświadczenia w prowadzeniu samochodu

To oferujemy

  • Samodzielną pracę w stabilnym zespole

  • Interesującą pracę z wysokiej jakości dermokosmetykami w prestiżowej firmie

  • Regularne programy szkoleniowe

  • Narzędzia do realizacji zadań na powierzonym stanowisku

  • Pakiet socjalny

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • program rekomendacji pracowników

Pierre Fabre Dermo-Cosmétique, jest jedną z wiodących firm dermo-kosmetycznych na świecie z takimi markami jak Avene, A-derma, Klorane, Galenic, Elancyl, Ducray, Rene Furterer, obecną w Polsce od ponad osiemnastu lat.

Miejsce zamieszkania: Wrocław

Teren pracy: województwo dolnośląskie, lubuskie

Przewiń do profilu firmy