Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel medyczny

NUTERGIA POLSKA sp. z o.o.O firmie

  • dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Opis stanowiska:

Zatrudnione osoby odpowiedzialne będą za budowanie i utrzymywanie relacji z klientami, promocję suplementów diety firmy w środowisku lekarzy, farmaceutów i dietetyków oraz realizację planów sprzedażowych. Do zadań zatrudnionych pracowników należeć będzie także reprezentowanie firmy na konferencjach.

Wymagania:

  • wykształcenie farmaceutyczne, biologiczne, dietetyczne lub pokrewne
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • bardzo dobre zdolności interpersonalne
  • wysoka kultura osobista
  • dobra znajomość rynku aptecznego/ suplementów diety
  • samodzielność, motywacja do pracy
  • prawo jazdy kategorii B, znajomość obsługi MS Office.

Oferujemy:

  • pracę w pełnym wymiarze godzin na zasadach umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie z systemem motywacyjnym
  • szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego
  • narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań (samochód służbowy, telefon, laptop).

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne