Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Medyczny

MEDGAL sp. z o.oO firmie

  • dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
MEDGAL   sp. z o.o.
czołowy polski producent implantacyjnych wyrobów medycznych stosowanych ortopedii
i traumatologii
poszukuje kandydata na stanowisko:
Przedstawiciel Medyczny Numer ref.: teren pracy – województwa: Wielkopolskie, Lubuskie, Zachodniopomorskie, północna część województwa dolnośląskiego

OBOWIĄZKI:

  • utrzymywanie stałych relacji i obsługa klientów z podległego obszaru,
  • pozyskiwanie nowych odbiorców,
  • promowanie wyrobów firmy w środowisku medycznym (w tym na blokach operacyjnych),
  • prowadzenie szkoleń dla personelu medycznego z zakresu produktów firmy,
  • udział w szkoleniach, konferencjach, sympozjach,
  • monitorowanie rynku,
  • raportowanie prowadzonych działań,
  • odpowiedzialność za realizację celów biznesowych.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe (preferowane okołomedyczne, bądź techniczne),
  • doświadczenie handlowe (mile widziane doświadczenie na stanowisku przedstawiciela medycznego w pracy z lekarzami ortopedami i traumatologami oraz na blokach operacyjnych),
  • znajomość procedur przetargowych,
  • wysoka kultura osobista oraz komunikatywność,
  • dyspozycyjność do pracy w terenie,
  • prawo jazdy kat. B (czynne),
  • sumienność i systematyczność oraz samodzielność w planowaniu czasu pracy,
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

FIRMA OFERUJE:

  • stabilną i interesującą pracę w dynamiczne rozwijającej się firmie,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • motywacyjny system wynagrodzeń,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • możliwość rozwoju własnej osoby,
  • przyjazną atmosferę i pracę w niekorporacyjnym środowisku.
Aplikacje – CV zawierające klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez MEDGAL sp. z o.o. w Księżynie dla potrzeb aktualnej rekrutacji oraz w kolejnych rekrutacjach  kandydatów na pracowników MEDGAL sp. z o.o. w Księżynie (zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia 216/679 o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. - Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)”

prosimy przesłać  klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do MEDGAL sp. z o.o. w Księżynie

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne