Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Medyczny

NDG MEDICAL Sp. z o.o.O firmie

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Promocja produktów firmy w środowisku medycznym lekarze Urolodzy, Neurolodzy, Okuliści i farmaceuci.

  • Utrzymywanie wzorowych relacji z klientami oraz pozyskiwanie nowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Doświadczenie i udokumentowane sukcesy w pracy na stanowisku Przedstawiciela Medycznego – warunek konieczny

  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy w linii specjalistycznej: Urologia/Neurologia/Okulistyka

  • Efektywność w nawiązywaniu i rozwijaniu kontaktów interpersonalnych

  • Umiejętność doskonałej organizacji pracy, samodzielność

  • Etyczne podejście do wykonywanych obowiązków

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub inną preferowaną przez kandydata formę zatrudnienia

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe

  • Dodatkowy system prowizyjny

  • Narzędzia pracy: Auto służbowe, telefon, ipad

  • Szkolenia produktowe

  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy

Rozwijaj się z NDG

OSOBY ZAINTERESOWANE PROSIMY O PRZESYŁANIE APLIKACJI KLIKAJĄC W PRZYCISK APLIKOWANIA.