Oferta pracy

Przedstawiciel Medyczny

SKAMEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Promocja i sprzedaż produktów wysokospecjalistycznych na rynku szpitalnym na przydzielonym obszarze

  • Realizacja planów sprzedaży

  • Prowadzenie szkoleń i prezentacji produktów dla personelu medycznego

  • Reprezentowanie firmy podczas zjazdów i konferencji naukowych

Nasze wymagania

  • Posiadasz wykształcenie wyższe

  • Masz minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży sprzętu medycznego, bądź pracy w sektorze lecznictwa zamkniętego

  • Lubisz pracować w zespole i nie jest Ci obce przeprowadzanie prezentacji

  • Nie masz przeciwwskazań do przebywania na sali operacyjnej

  • Posiadasz prawo jazdy kat. B i jesteś gotowy do pracy w terenie

  • Znajomość zagadnień związanych z zamówieniami publicznymi, a także wykształcenie medyczne (pielęgniarka, ratownik medyczny, farmaceuta) lub pokrewne, w tym AWF i fizyka biomedyczna będą dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Ambitną i pełną wyzwań pracę nastawioną na ciągły rozwój osobisty

  • Jasną ścieżkę awansu, zależną od Ciebie!

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników sprzedaży

  • Możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

  • Narzędzia pracy (samochód służbowy, notebook, telefon służbowy)

  • Współpracę z największymi, światowymi markami

  • Dużą samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Szeroki pakiet benefitów, m.in.: prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do karnetu MultiSport, pakiet kulturalny, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji w branży medycznej, która:

• Jest obecna na rynku już od prawie 30 lat

• Zatrudnia ponad 150 pracowników, z czego część jest z nami od samego początku istnienia firmy!

• W ofercie posiada aż 14.000 produktów, 40 renomowanych, globalnych producentów!

• Nasze działania kierujemy do Bloków Operacyjnych, Oddziałów Anestezjologii i Intensywnej Terapii, Urologii , SOR, Onkologii…

Obecnie rozwijając Dział chirurgii i bloku operacyjnego poszukujemy specjalisty ds. sprzętu medycznego.

Przewiń do profilu firmy