Oferta pracy

Przedstawiciel medyczny ds. bloków operacyjnych

Meden - Inmed Sp. z o.o.O firmie

  • Radom

    Radom, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • miejsce pracy to województwa: warmińsko – mazurskie, lubelskie, mazowieckie, podlaskie, łódzkie;

  • rozwijanie oraz wdrażanie na rynek nowoczesnego portfolio wyposażenia bloków operacyjnych i sal zabiegowych (m.in. stoły operacyjne/zabiegowe, lampy operacyjne/zabiegowe, kolumny i mosty zasilające, systemy integracji);

  • aktywne promowanie portfolio firmy poprzez nawiązywanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami;

  • reprezentowanie firmy Meden-Inmed,

  • planowanie, przygotowywanie i przeprowadzanie szkoleń w obszarze swojej specjalizacji;

  • realizacja planów sprzedaży;

  • współpraca merytoryczna w tworzeniu materiałów informacyjnych i promocyjnych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (dodatkowym atutem będą kierunki medyczne i techniczne, m.in. inżynieria biomedyczna, biotechnologia);

  • 2 lata doświadczenia handlowego i umiejętności sprzedażowych widocznych w dotychczasowych wynikach sprzedaży;

  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji z klientami;

  • wysoka motywacja oraz zaangażowanie w pracę;

  • dyspozycyjność, samodzielność, wysoka kultura osobista;

  • umiejętność logicznego myślenia i uczenia się na błędach;

  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych;

  • znajomość języka angielskiego min. na poziomie B1 (część rozmowy odbędzie się w języku angielskim);

  • umiejętność obsługi programów pakietu MS Office;

  • aktualne prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • wiedza z zakresu zamówień publicznych.

To oferujemy

  • ciekawą pracę w rozwijającej się firmie, w której podejmowanie wyzwań i orientacja na cel skutkuje widocznymi wynikami;

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników;

  • umowę o pracę;

  • możliwość indywidualnej pracy rozwojowej z coachem;

  • ubezpieczenie grupowe;

  • pakiet opieki medycznej po okresie próbnym;

  • dofinansowanie do pakietu sportowego po okresie próbnym;

  • uczestnictwo w szkoleniach w kraju i zagranicą (produktowych, specjalistycznych) umożliwiających podnoszenie kompetencji.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy