Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel medyczny ds. jednorazowego sprzętu medycznego

CAMEDICA s.c.

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • nawiązywanie oraz utrwalanie kontaktów ze środowiskiem medycznym na wybranym terenie

  • realizacja zadań promocyjnych zgodnych ze strategią biznesową firmy

  • wzmacnianie pozytywnego wizerunku firmy

  • analiza bieżącej sytuacji na rynku medycznym

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży sprzętu medycznego - preferowane doświadczenie w pracy z produktami endoskopowymi

  • prawo jazdy kat. B

  • znajomość procedury zamówień publicznych

  • dobra organizacja pracy, umiejętności planowania, analizy i wyznaczania priorytetów

  • wysoka kultura osobista

  • umiejętności łatwego nawiązywania kontaktów i budowania relacji z odbiorcami

  • samodzielność, konsekwencja oraz systematyczność w działaniu

To oferujemy

  • dużą samodzielność w działaniach

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • wszelkie narzędzia niezbędne do wykonywania pracy

  • stabilną pracę

  • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie

O nas

Jesteśmy polskim, dynamicznie rozwijającym się dystrybutorem jednorazowego sprzętu medycznego, w tym endoskopowego.

Na rynku jesteśmy od 12 lat, z każdym rokiem zwiększa się grono naszych odbiorców. Naszym celem jest dystrybucja sprzętu medycznego światowej klasy producentów.

Wiemy, że za powodzeniem każdej firmy, stoją jej pracownicy. Dzięki zdobytemu doświadczeniu, zaangażowaniu oraz motywacji załogi możemy osiągnąć sukces.