Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Medyczny ds. Rynku Stomatologicznego

PhilipsO firmie

  • pomorskie
    pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz rozwój współpracy z dystrybutorami sprzętu stomatologicznego.
  • Budowanie długofalowych relacji ze stomatologami, higienistkami i KOL.
  • Prowadzenie szkoleń produktowych dla stomatologów i higienistek stomatologicznych.
  • Budowanie wizerunku firmy poprzez udział w targach i kongresach stomatologicznych.
  • Przygotowanie i analizę raportów sprzedażowych.
  • Sprzedaż i promowanie produktów Philips Sonicare w środowisku stomatologicznym.

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku Przedstawiciela Handlowego /Medycznego poparte wynikami - warunek konieczny.
  • Wykształcenie wyższe – stomatologiczne lub pokrewne będzie dodatkowym atutem.
  • Umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne.
  • Wysoki poziom motywacji i zorientowanie na sukces.
  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań.
  • Otwartość w relacjach interpersonalnych.
  • Znajomość rynku stomatologicznego na podległym terenie będzie dodatkowym atutem.
  • Prawo jazdy kat. B i praktyczna umiejętność prowadzenia samochodu.
  • Umiejętność posługiwania się progamami z pakietu Windows Office.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Pracę na podstawie umowy o pracę.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe adekwatne do umiejętności i doświadczenia pracownika.
  • Pakiet atrakcyjnych benefitów, opieka medyczna, karta multisport, a także narzędzi pracy.
  • Praca w przyjaznej atmosferze.
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • program rekomendacji pracowników

Over 125 years ago, Frederik and Gerard Philips started a small light bulb company in Eindhoven. Little did they realize that it would become a global force of innovation, committed to improving billions of lives worldwide. But it did.

Today, Philips is a world leading health technology company with a vision to make life better for people worldwide through meaningful innovation. Making good on this promise depends on our passionate, inspirational, collaborative and diverse team.

We have over 80,000+ brilliant people around the world but are always looking for more. Like-minded, motivated, focused minds to join us in creating a healthier, more connected society while transforming themselves personally and professionally.

Working at Philips is more than a job. It’s an experience filled with unexpected moments that will transform you in lasting and positive ways. Help us improve the world for the better while building a career that no one could have planned for. Even you.

Aktualne oferty pracodawcy
431344

Przedstawiciel Medyczny ds. Rynku Stomatologicznego, pomorskie