Oferta pracy

Przedstawiciel Medyczny - Dział General Line

Pierre Fabre Médicament Polska Sp. z o.o.O firmie

  • śląskie

    śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja planów promocyjnych

  • Budowanie i podtrzymywanie pozytywnych relacji z klientami

  • Budowanie świadomości i pozycji produktów z portfolio firmy w środowisku medycznym

  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

  • Reprezentowanie firmy w trakcie konferencji, sympozjów, zjazdów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (min. licencjat)

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku o podobnym zakresie odpowiedzialności będzie atutem

  • Otwartość i komunikatywność połączona z wysoką kulturą osobistą

  • Zaangażowanie, odpowiedzialność i ambitne podejście do zadań

  • Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność planowania i wyznaczania priorytetów

  • Elastyczność działania

  • Umiejętność obsługi komputera, dobra znajomość pakietu MS Office

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Profesjonalne szkolenia podwyższające kwalifikacje

  • Przyjazną atmosferę pracy w firmie o wysokich standardach i uznanej pozycji na rynku

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Atrakcyjny pakiet socjalny

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • niezbędne narzędzia pracy

Pierre Fabre Médicament Polska Sp. z o.o.

Pierre Fabre Médicament, jest jedną z wiodących firm farmaceutycznych na świecie, produkującą leki oryginalne. Firma od ponad dwudziestu lat działa w Polsce.

Przewiń do profilu firmy

Teren pracy:

  • Teren pracy: woj. śląskie

  • Miejsce zamieszkania: Częstochowa i najbliższe okolice (do 40 km)