Oferta pracy

Przedstawiciel medyczny

TIETZE MEDICAL SP Z O OO firmie

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Specjalista (Mid / Regular)
Firma Tietze Medical Sp. z o.o jest dynamicznie rozwijającą się firmą specjalizującą się w dystrybucji innowacyjnych wyrobów medycznych jednorazowego użytku.
Tietze Medical działa na rynku niemieckim od 25 lat i od  2007 roku na rynku polskim.
Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko przedstawiciel handlowy na rejony Woj. Pomorskiego, zachodnio-pomorskiego oraz kujawsko-pomorskiego, wielkopolskiego, łódzkiego i śląskiego.
Osoba na tym stanowisku powinna wykazywać się dużą samodzielnością w pracy oraz łatwością w nawiązywaniu kontaktów.
Przedstawiciel medycznyNumer ref.: Miejsce pracy: rejony wyznaczonych województw
Rodzaj umowy: umowa o pracę
Wymiar czasu pracy: pełny etat, praca jednozmianowa
Charakter pracy: zdalna na powierzonym rejonie
Oferujemy:  stałe zatrudnienie i szkolenia
Wynagrodzenie: podstawa 4000,00 zł brutto plus prowizja od sprzedaży

Wymagania:

  • Wymagane jest wykształcenie min. średnie (mile widziane branży medycznej), prawo jazdy kat. B oraz własny samochód (płacimy koszty eksploatacji tzw. kilometrówkę).
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość języka niemieckiego oraz doświadczenie w handlu.

Zakres obowiązków:

  • Nawiązywanie nowych kontaktów handlowych w szpitalach i praktykach lekarskich oraz pozyskiwanie nowych klientów,
  • promocja produktów medycznych,
  • stała opieka nas przydzielonym regionem,
  • dbanie o wizerunek firmy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy