Oferta pracy

Przedstawiciel Medyczny

Angelini Pharma Polska Sp. z o.oO firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • promowanie produktów firmy w kontaktach z lekarzami (linia GP) i farmaceutami

  • realizacja strategii promocyjnej w powierzonym regionie

  • nawiązywanie i utrzymywanie efektywnych relacji w środowisku medycznym

Nasze wymagania

  • wyższe wykształcenie – warunek konieczny

  • preferowane doświadczenie w pracy na stanowisku Przedstawiciela Medycznego

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktu i umiejętność budowania długotrwałych relacji

  • samodzielność i aktywne podejście do powierzonych zadań

  • przedsiębiorczość, entuzjazm i pozytywne nastawienie do pracy

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • samochód służbowy do użytku prywatnego, tablet

  • dofinansowanie karty Multisport

  • opiekę medyczną – bogaty pakiet z rehabilitacją i zniżką na stomatologię

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie nauki – po 1 roku zatrudnienia

  • realną możliwość rozwoju zawodowego i awansu

  • liczne szkolenia rozwojowe

  • umowę o pracę na zastępstwo

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • inicjatywy dobroczynne

Angelini Pharma Polska Sp. z o.o

Angelini to międzynarodowa grupa, lider w dziedzinie zdrowia w zakresie produktów farmaceutycznych i konsumenckich. Grupa Angelini obchodzi 100 lecie istnienia, obecnie posiada oddziały w 20 krajach oraz globalną sieć dystrybucji.

Cechą wyróżniającą Angelini Pharma Polska jest dobra atmosfera pracy, która w dużej mierze wynika ze swobodnej i bezpośredniej komunikacji pomiędzy pracownikami oraz współpracy opartej na wzajemnym szacunku i zaufaniu.

Przewiń do profilu firmy