Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Medyczny (Gdańsk, Toruń)

PPF Hasco-Lek SAO firmie

  • Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • nawiązanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami-lekarzami i farmaceutami,
  • realizację celów sprzedażowych na powierzonym terenie,
  • realizację działań marketingowych i promocyjnych,
  • monitorowanie rynku i działań konkurencji,
  • organizowanie warsztatów edukacyjnych dla lekarzy,
  • reprezentowanie firmy na kongresach i konferencjach krajowych,
  • prowadzenie działalności edukacyjno – informacyjnej.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie na stanowisku przedstawiciela aptecznego/medycznego: min. 1 rok,
  • umiejętność budowania trwałych, partnerskich relacji z klientem, opartych o wiedzę merytoryczną,
  • wysokie zdolności komunikacyjne oraz łatwość w nawiązywaniu relacji biznesowych,
  • wysoka motywacja do pracy oraz chęci samodoskonalenia,
  • prawo jazdy kat. B. oraz gotowość do pracy mobilnej.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • dofinansowanie do karty MultiSport, biletów na wydarzenia kulturalne i mecze,
  • wczasy oraz kolonie we własnym ośrodku wczasowym nad morzem,
  • finansowanie aktywności sportowej pracowników,
  • świąteczne bonusy oraz nagrody za długi staż pracy,
  • szkolenia organizowane przez trenerów wewnętrznych,
  • doskonalące szkolenia zewnętrzne i konferencje,
  • możliwość przystąpienia do prywatnej opieki zdrowotnej oraz grupowego ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach,
  • zniżki na usługi we własnych placówkach medycznych,
  • lekcje języka angielskiego (dla Ciebie i osoby towarzyszącej), a także niemieckiego i hiszpańskiego na platformie etutor,
  • imprezy integracyjne.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • paczki świąteczne
  • działania rozwojowe i szkolenia
  • rekrutacje wewnętrzne
  • onboarding ogólnofirmowy online
  • udział w wydarzeniach sportowych
  • biblioteczka Hasco
  • wakacje we własnym ośrodku nad morzem
  • opcja częściowej pracy zdalnej na wielu stanowiskach
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • inicjatywy dobroczynne
  • nagrody za staż pracy

Co zrobić, by do nas dołączyć?

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij „Aplikuj” i prześlij nam swoje aktualne CV.

Twoje zgłoszenie przeczytamy z najwyższą uwagą, jednak będziemy mogli skontaktować się jedynie z wybranymi kandydatami.

„Kompleksowo dbamy o Twoje zdrowie” – to misja Grupy HASCO. Naszym celem jest ochrona zdrowia - od produkcji farmaceutyków, poprzez zaawansowane badania w dziedzinie nauk medycznych i farmacji, aż po dystrybucję produktów.

Działamy w oparciu o całkowicie polski kapitał. Na rynku funkcjonujemy z sukcesami już od ponad 35 lat. Pracują dla nas najlepsi specjaliści w branży. Dowiedz się więcej na: www.hasco-lek.pl.

Poszukujemy 2 Przedstawicieli Medycznych w 2 lokalizacjach - Gdańsk, Toruń.

Przedstawiciel Medyczny (Gdańsk, Toruń), Gdańsk